Alle boeken

Bij Kosmos Uitgevers vind je inspirerende boeken op het gebied van Eten & Drinken, Gezin & Gezondheid, Reizen & Vrije tijd, Natuur, Creatief & Art, Iconen & Biografieën, Persoonlijke Groei & Spiritualiteit.

Sorteer de boeken op


 
<<
 
  • Informatie en tips uit de praktijk, wetenschappelijk onderbouwd

    ISBN 9789021576435
    Jaarlijks worden 12.000 kinderen te vroeg geboren. Het Handboek vroeggeboorte voor prematuur ouders geeft antwoord op alle vragen van ouders.
    € 30,00
  • Hersenontwikkeling van foetus tot volwassene

    ISBN 9789021575391
    Eindelijk een (vrouwelijke) neurowetenschapper die op humoristische en begrijpelijke wijze uitlegt hoe ons brein zich ontwikkelt van foetus tot volwassene!
    € 18,99
  • Bijzondere plekken op de wereld die je waarschijnlijk nog niet kent

    ISBN 9789021575582
    Ga met Elke Salverda en Sarah Reinhoudt off the beaten track en ontdek de meest bijzondere plekken ter wereld buiten de gebaande paden!
    € 22,50
  • De mooiste soorten, hun leefgebieden en bedreigingen

    ISBN 9789021575056
    Vogels in de Lage Landen is een nieuw, fraai en handzaam boek met alle kenmerken, geluiden en leefomstandigheden van de verschillende vogelsoorten in Nederland en Vlaanderen.
    € 27,50
  • ISBN 9789021576039
    Nederlands populairste styliste verrast je met haar humor, persoonlijke anekdotes en natuurlijk haar geweldige stijladvies!
    € 24,99
  • ISBN 9789021575223
    De National Geographic reisgids Schotland, is de ideale reispartner, met veel foto’s en kaarten, achtergronden over cultuur en geschiedenis, informatie en tips.
    € 25,99
  • ISBN 9789021575261
    De National Geographic reisgids Berlijn, is de ideale reispartner, met veel foto’s en kaarten, achtergronden over cultuur en geschiedenis, informatie en tips.
    € 22,99
  • De Dutch Art of luieren

    ISBN 9789021575605
    ‘Niksen’ is hét boek over de kunst van het nietsdoen. Expert Olga Mecking onderzocht het fenomeen niksen uitgebreid en maakte het wereldberoemd met haar artikel voor ‘The New York Times’. In ‘Niksen’ leer je van dé expert hoe jij door nietsdoen creatiever, ontspannen en gezonder wordt. In een wereld die verwacht dat we constant output leveren, is niksen – de kunst van het nietsdoen – moeilijker dan het klinkt. Gelukkig kan niksen altijd én overal,...
    € 20,00
  • ISBN 9789021574547
    In Lonely Planet Wijnroutes Europa ontdek je 40 routes door prachtige Europese wijnstreken. Met vele tips voor verblijf, activiteiten, eten en wijnproeven!
    € 25,00
  • Kook & eet met heel veel liefde en plezier

    ISBN 9789021575940
    Chef Toub: Lekker Arabisch van Mounir Toub: het kookboek vol moderne Arabische gerechten voor iedereen. Kook elke dag gezond!
    € 24,99
  • Smokey Goodness

    ISBN 9789021575957
    Jord Althuizen’s nieuwste BBQ-boek Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness.
    € 22,50
  • Lekker uit de Delfts Blonde keuken

    ISBN 9789021576053
    De lekkerste Hollandse happen van Blond Amsterdam, het kookboek voor alle fans van Blond Amsterdam en de Nederlandse keuken
    € 20,99
  • Zo fit en slank als een oermens

    ISBN 9789021575827
    Paleo 2.0 is de evolutie van het oerdieet: een volledig herziene versie van het paleodieet door voedingsdeskundige Evert Berkelaar.
    € 20,99
  • Meer rust, balans en resultaat thuis en op het werk

    ISBN 9789021574745
    Luisteren naar elkaar van Linda Adams leert hoe je het best communiceert, thuis en op het werk.
    € 20,99
  • Stad en Streek

    ISBN 9789021573519
    Wat & Hoe Stad & Streek Denemarken, een complete reisgids, met Top 10 hoogtepunten, gedetailleerde kaarten, verrassende wandelingen en veel tips voor een leuk café, bar of restaurant.
    € 17,50
 
<<